اطلاعیه: برگزاری چهارمین رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی

به گزارش روابط عمومی مرکز تبادل فناوری ایده بازار امیرکبیر، چهارمین رویداد فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی، در بهمن ماه سال 1400 برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه این فرآورده‌ها جز پرمصرف ترین و تاثیرگذارترین  محصولات مرتبط با سلامتی جامعه و از جمله شاخصه های اصلی توسعه کشور در حوزه بهداشت هستند، ایده بازار دانشگاه امیرکبیر، پس از برگزاری سه دوره رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی، در صدد برگزاری چهارمین رویداد در این حوزه است.

از جمله اهداف این رویداد شناسایی طرح های فناورانه در حوزه های مواد اولیه، فرمولاسیون و فناوری نانو در سطح کشور، کمک به تجاری سازی و جذب سرمایه برای تیم های منتخب شرکت کننده است.

همچنین با توجه به تجربه رویدادهای پیشین و اهمیت تیم سازی صحیح، در این رویداد، با ایجاد فرآیند تیم سازی، شرایط برای این مهم فراهم شده است. بنابراین فناوران، صاحبان ایده و حتی شرکت ها می توانند با شرکت در فرآیند تیم سازی، نیرو و هم تیمی متناسب با نیاز و اهداف خود را جذب کنند. همچنین افراد دارای تجربه، مهارت و علاقه در حوزه رویداد نیز می توانند با ثبت اطلاعات خود، جذب تیم های فناور شوند.

چهارمین ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی، به همت مرکز تبادل فناوری ایده‌بازار امیرکبیر و باحمایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر و جمعی از فعالین حوزه سرمایه گذاری و صنعتی، برگزار می گردد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ارسال طرح، شرکت در فرآیند تیم سازی، حمایت از رویداد و همچنین اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری، به تارنمای رویداد به نشانی cosmetic.ideasbazaar.ir مراجعه کنند. مهلت ارسال طرح و شرکت در فرآیند تیم سازی ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

تازه‌ترین اخبار و مقالات سایت