اعلام نتایج غربالگری اولیه رویداد راه هوشمند

غربالگری اولیه-راه هوشمند
  • به گزارش روابط عمومی ایده بازار دانشگاه امیرکبیر:

منتخبان غربالگری اولیه رویداد راه هوشمند مشخص شدند

پس از پایان مهلت دریافت طرح در رویداد فناورانه راه هوشمند در مجموع 93 طرح، از سراسر کشور به دبیرخانه رویداد ارسال شد. از مجموع طرح های دریافتی 61 طرح حقوقی و 32 طرح توسط افراد حقیقی ثبت شده است. همچنین 34 درصد از طرح های دریافت شده دارای سطح آمادگی فناوری (TRL) بالاتر از 6 هستند، به این معنی که نمونه اولیه و در برخی موارد محصول یا خدمات ارائه شده در بازار دارند. 27 درصد از طرح های دریافتی نیز در مرحله ایده اولیه قرار داشتند.

در مرحله داوری و غربالگری اولیه طرح ها، در مجموع 45 طرح از 93 طرح دریافتی در ده محور مرتبط با رویداد، به مرحله بعد راه یافتند. فناوران منتخب می بایست پس از شرکت در کارگاه‌های توانمندسازی و منتورینگ، طرح های خود را برای ارائه در رویداد دمودی آماده کنند. طرح های منتخب در غربالگری اولیه رویداد راه هوشمند در تارنمای رویداد به نشانی irsmartroad.ir قابل مشاهده است.

گفتنی است نفرات منتخب رویداد دمودی، علاوه بر دریافت جوایز و حمایت های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از جمله انعقاد قرادادهای بهره برداری و استقرار در مرکز نوآوری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، فرصت ارائه طرح های خود، در روز رویداد نهایی در برابر نهادهای حامی، بهره بردار، سرمایه گذاران و علاقه مندان را خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

تازه‌ترین اخبار و مقالات سایت