رفتن به محتوا

رویداد ایده‌بازار مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

رویداد مهندسی پزشکی-اطلاع رسانی

 

آخرین مهلت برای ثبت نام و ارسال طرح‌ها تا ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۰

 

رویداد ایده‌بازار مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد. این رویداد، در دو بخش عرضه و تقاضا محور و با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین مشارکت بخش خصوصی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد. 

گفتنی است این رویداد ویژه، استان تهران و البرز است و هدف از برگزاری آن، شناسایی فناوران و طرح‌های برتر جهت جذب و استقرار در مرکز نوآوری دانشکده مهندسی پزشکی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همچنین حل چالش‌های فناورانه، در قالب برگزاری “گام معکوس فناورانه ساخت و بومی سازی تجهیزات پزشکی” است. 

ایده‌بازار مهندسی پزشکی دانشگاه امیرکبیر، در تلاش است با شناسایی ایده‌ها و طرح‌های برتر این حوزه و هدایت آن‌ها به سمت جامعه سرمایه‌گذاران کشور، با حمایت مادی و معنوی طرح‌ها و در راستای تجاری‌سازی آن­‌ها، گامی مؤثر در مسیر ارتقای سلامت و خودکفایی کشور بردارد.

ایده‌پردازان و فناوران می‌توانند با مراجعه به تارنمای رویداد به نشانی https://ideasbazaar.ir/medicaleng-event، حداکثر تا سیزدهم خردادماه نسبت به ارسال طرح‌های خود اقدام نمایند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

بیشتر بخوانید:

تازه‌ترین اخبار و مقالات سایت

[ultimatemember form_id=”7711″]