رویداد ایده‌بازار مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

 

آخرین مهلت برای ثبت نام و ارسال طرح‌ها تا ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۰

 

رویداد ایده‌بازار مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد. این رویداد، در دو بخش عرضه و تقاضا محور و با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین مشارکت بخش خصوصی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد. 

گفتنی است این رویداد ویژه، استان تهران و البرز است و هدف از برگزاری آن، شناسایی فناوران و طرح‌های برتر جهت جذب و استقرار در مرکز نوآوری دانشکده مهندسی پزشکی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همچنین حل چالش‌های فناورانه، در قالب برگزاری “گام معکوس فناورانه ساخت و بومی سازی تجهیزات پزشکی” است. 

ایده‌بازار مهندسی پزشکی دانشگاه امیرکبیر، در تلاش است با شناسایی ایده‌ها و طرح‌های برتر این حوزه و هدایت آن‌ها به سمت جامعه سرمایه‌گذاران کشور، با حمایت مادی و معنوی طرح‌ها و در راستای تجاری‌سازی آن­‌ها، گامی مؤثر در مسیر ارتقای سلامت و خودکفایی کشور بردارد.

ایده‌پردازان و فناوران می‌توانند با مراجعه به تارنمای رویداد به نشانی https://ideasbazaar.ir/medicaleng-event، حداکثر تا سیزدهم خردادماه نسبت به ارسال طرح‌های خود اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید:

تازه‌ترین اخبار و مقالات سایت