رفتن به محتوا

درگذشت محمد ابوالحسنی، تهیه کننده دیرین دیرین+فیلم

محمد ابوالحسنی یکی از تهیه کنندگان، کارآفرینان و ایده پردازان ایرانی بنام، در هفتم فروردین ماه 1400، بر اثر ابتلا به بیماری کرونا، جان به جان آفرین تسلیم نمود. در نهایت تاثر و تاسف، ایده بازار دانشگاه امیرکبیر، فقدان این کارآفرین ارزشمند را به خانواده داغدار و همچنین مردم ایران تسلیت عرض مینماید.

محمد ابوالحسنی متولد 1355 در تهران بود، او فعالیت خود را پس از فارغ التحصیلی در رشته عمران در زمینه انیمیشن سازی آغاز کرد و علاقه او موجب شد تا به عنوان تهیه کننده نیز به فعالیت بپردازد.  

 

از جمله انیمیشن های وی ساخت انیمیشن “‌خیلی خطرناکه حسن‌‌‌”، انیمیشن‌های «حیات وحش؛ حیوانات منقرض شده» ، تهران ۱۵۰۰ و دیرین دیرین است که از معروفترین انیمیشن های اوست.

 

ایده بازار دانشگاه امیرکبیر در اولین رویداد ملی ایده، در اسفند ماه 1394، میزبان محمد ابوالحسنی به عنوان یکی از کارآفرینان و ایده پردازان برتر ایران بود. در این نشست، ابوالحسنی از فراز و نشیب های زندکی و سختی ها و تلاش هایش با دانشجویان صحبت کرد و با بیان همیشه آکنده به طنز خود، رموزی برای موفقیت در عرصه کارآفرینی و ایده پردازی را با ما در میان گذاشت.

 

 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

بیشتر بخوانید:

تازه‌ترین اخبار و مقالات سایت

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[ultimatemember form_id=”7711″]