درگذشت محمد ابوالحسنی، تهیه کننده دیرین دیرین+فیلم

محمد ابوالحسنی یکی از تهیه کنندگان، کارآفرینان و ایده پردازان ایرانی بنام، در هفتم فروردین ماه 1400، بر اثر ابتلا به بیماری کرونا، جان به جان آفرین تسلیم نمود. در نهایت تاثر و تاسف، ایده بازار دانشگاه امیرکبیر، فقدان این کارآفرین ارزشمند را به خانواده داغدار و همچنین مردم ایران تسلیت عرض مینماید.

محمد ابوالحسنی متولد 1355 در تهران بود، او فعالیت خود را پس از فارغ التحصیلی در رشته عمران در زمینه انیمیشن سازی آغاز کرد و علاقه او موجب شد تا به عنوان تهیه کننده نیز به فعالیت بپردازد.  

 

از جمله انیمیشن های وی ساخت انیمیشن “‌خیلی خطرناکه حسن‌‌‌”، انیمیشن‌های «حیات وحش؛ حیوانات منقرض شده» ، تهران ۱۵۰۰ و دیرین دیرین است که از معروفترین انیمیشن های اوست.

 

ایده بازار دانشگاه امیرکبیر در اولین رویداد ملی ایده، در اسفند ماه 1394، میزبان محمد ابوالحسنی به عنوان یکی از کارآفرینان و ایده پردازان برتر ایران بود. در این نشست، ابوالحسنی از فراز و نشیب های زندکی و سختی ها و تلاش هایش با دانشجویان صحبت کرد و با بیان همیشه آکنده به طنز خود، رموزی برای موفقیت در عرصه کارآفرینی و ایده پردازی را با ما در میان گذاشت.

 

 

بیشتر بخوانید:

تازه‌ترین اخبار و مقالات سایت