رفتن به محتوا

طرح مسئله

طرح مسئله توسط شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و بهره‌برداران

ایده‌بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان کارگزار رسمی تبادل فناوری وزارتخانه‌ها و ارگان‌های متعدد و با در اختیار داشتن شبکه‌ای بزرگ از فناوران کشور، بستری را برای طرح مسائل شرکت‌ها در حوزه فناوری فراهم نموده است.

سازمان‌ها، صاحبان صنایع و شرکت‌های تولیدی و خدماتی که با مسائل و چالش‌هایی در صنعت خود روبه‌رو هستند، می‌توانند با بیان و شرح این مسائل، و به اشتراک گذاشته شدن آن‌ها توسط ایده‌بازار امیرکبیر، با جذب ایده‌ها، طرح‌ها و فناوری‌های نو، به رفع این نیازها بپردازند.

این فرایند که به عنوان Reverse Pitch یا گام معکوس شناخته می‌شود با ثبت‌نام شرکت‌های متقاضی در سایت و پر کردن فرم طرح مسئله آغاز می‌شود و در ادامه با به اشتراک گذاشته شدن این مسائل در میان جامعه فناوران کشور در مراکز دانشگاهی، مراکز رشد، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های مهندسی، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان به جذب ایده‌ها، طرح‌ها و فناوری‌های نو، در راستای برطرف نمودن چالش‌ها و نیازهای مطرح شده می‌انجامد.

Reverse Pitch یا گام معکوس بستری است که در آن با دریافت مسائل و نیازهای فناورانه از سوی شرکت‌ها و بهره‌برداران، فرصت حل این مسائل توسط ایده‌پردازان، مخترعین، شرکت‌های دانش‌بنیان و جامعه علمی کشور ایجاد گردد. برای طرح مسئله خود در ایده‌بازار برروی لینک زیر کلیک فرمایید:

[ultimatemember form_id=”7711″]