خدمات دیجیتال مارکتینگ

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

در دنیای تعاملی امروز، دیجیتال مارکتینگ جایگاه ویژه‌ای در بازاریابی کسب‌وکارها به دست آورده است. به همین دلیل توجه نکردن به آن، به معنای از دست دادن یک فرصت بزرگ است. 

در مقابل بازاریابی سنتی، با هزینه‌های بالا و غیرهدفمند، ابزارهای بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا شناخت بیشتری نسبت به نیازها و خواسته‌های مخاطبین و مشتریان خود پیدا کنید و  کیفیت خدمات و محصولات خود را ارتقا دهید. همچنین می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با فروش آنلاین، کسب درآمد کنید و با معرفی اصولی، روز به روز بر اعتبار برند خود بیافزایید.

دیجیتال مارکتینگ کار هر کس نیست …

  اجرای غیر اصولی فرآیند بازاریابی دیجیتال نیز می تواند، کسب و کار را از جنبه درآمد و برندینگ متضررکند. بنابراین اگر تیم دیجیتال مارکتینگ قوی ندارید و می خواهید این خدمات را برون سپاری کنید، توصیه می‌شود، شرکت یا مجموعه ای را انتخاب کنید که بتواند دور نمای خوبی برای حضور شما در فضای آنلاین ترسیم کند و شما بتوانید خدمات پیوسته و منسجمی را از آن‌ها دریافت کنید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ ایده بازار امیرکبیر

طراحی و توسعه وب سایت

سئو وب سایت

تولید محتوا

متنی و ویدئویی

کمپین های تبلیغاتی

مدیریت وب‌سایت

چرا ایده بازار انتخاب مناسبی برای شماست؟

 امروزه افراد و مجموعه‌های زیادی، در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند. با این وجود بسیاری از آن‌ها تنها ارائه دهنده خدمات هستند و شناخت کافی از بازارمحصولات و خدمات ندارند. شرکت ایده بازار امیرکبیر، با قریب به ده سال حضور در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی کشور، همواره با ارائه خدمات متنوع، در جهت توسعه، بازاریابی و تجاری‌سازی محصولات فناورانه با مجموعه‌ها و شرکت‌های مختلف همکاری نموده است. 

 

ما با شناخت فضای کسب و کار داخلی، تکنیک‌ها و روش‌های فروش و اعمال بروزترین استراتژی های بازاریابی و برندسازی مدرن، از همان ابتدا مسیر صحیحی را برای ورود شما به حوزه دیجیتال مارکتینگ، توسعه کسب و کار و افزایش فروش از طریق بازاریابی دیجیتال، فراهم خواهیم کرد.

به علاوه تیم دیجیتال مارکتینگ ایده بازار، با ارائه خدمات گوناگون از طراحی سایت، تولید محتوا، سئو و برندسازی و طراحی کمپین های تبلیغاتی در کنار شما خواهد بود و شما به مجموعه ای از متخصصین به صورت متمرکز دسترسی خواهید داشت.

نمونه کارها

درخواست خدمات دیجیتال مارکتینگ
درخواست خدمات دیجیتال مارکتینگ
زمان و هزینه

نیاز به مشاوره دارید؟