حمایت هلدینگ زر از سومین ایده‌بازار خوراک و نوشیدنی

حمایت هلدینگ زر از سومین ایده‌بازار خوراک و نوشیدنی

بازدید مدیر فروش هلدینگ زر از ایده‌بازار امیرکبیر

هلدینگ زر به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در صنعت غذا، با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و استفاده از فناوری‌های نوین، اقدام به حضور مؤثر در سومین ایده‌بازار خوراک و نوشیدنی نموده است.

به گزارش روابط‌عمومی ایده‌بازار امیرکبیر، هلدینگ زر به منظور توسعه محصولات نوآوارنه و شناسایی ظرفیت‌های علمی و تحقیقاتی در سطح کشور، مشارکت و حمایت از این رویداد را در دستور کار خود قرار داده است.

در این راستا، با حضور مدیر محترم مهندسی فروش هلدینگ زر در دفتر ایده‌بازار امیرکبیر، موضوعات و نحوه همکاری‌های بیشتر و مؤثرتر گروه زر و ایده‌بازار امیرکبیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آقای مهندس فرجی ضمن علاقمندی هلدینگ زر در مشارکت و حمایت از رویداد و طرح‌های فناورانه ارسال شده به آن، ابراز امیدواری نمودند که این امکان و علاقمندی وجود دارد که رویدادهایی با موضوعات و محورهای هلدینگ زر برگزار شود.

سومین رویداد ایده‌بازار خوراک و نوشیدنی در راستای اجرایی‌سازی اولویت‌های کمیته غذای معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال برگزاری است.

هدف از این رویداد شناسایی محصولات فناورانه‌ای است که بتواند با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شرکت‌های فعال و سرمایه‌گذار در صنعت غذایی، محصولاتی به بازار مصرف عرضه کند که باعث ارتقای بهداشت و سلامت جامعه گردد.

به گزارش روابط‌عمومی ایده‌بازار امیرکبیر و به گفته آقای مهندس زمانی دبیر اجرایی این رویداد “در این مسیر با توجه به شناسایی برترین فناوران و ایده‌پردازان کشور، فرصت بسیار مناسبی برای حضور شرکت‌های فعال در حوزه صنعت غذا فراهم خواهد شد تا از این طریق با بهره‌برداری از این فناوری‌ها بخش مهمی از مشکلات و دغدغه‌های این صنعت را رفع و به افزایش سطح سلامت غذایی جامعه کمک کنند.”

بیشتر بخوانید:

تازه‌ترین اخبار و مقالات سایت