برگزاری نخستین رویداد Falling Wall Lab Tehran

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری موسسه مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD)  و دفتر ایده بازار امیرکبیر نخستین مرحله رویداد Falling Walls Lab Tehran   را در دانشگاه صنعتی امیر‌کبیر برگزار می‌کند.

رویداد Falling Walls Lab   همه ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود. روند شرکت در این رویداد به گونه‌ای است که بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر به این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار میگردد فرستاده می شوند. امسال دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) در تاریخ 18 مهر رقابت مقدماتی این رویداد را در آمفی تأتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیر‌کبیر برگزار خواهند کرد. دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پسا دکترا و اعضای شرکت‌های فن بازار و کارآفرینان که صاحب ایده‌ای در هر زمینه باشند می توانند برای شرکت در این رویداد علمی بین المللی از طریق falling-walls.ideasbazaar.ir ثبت نام کنند.

مهلت ارسال ایده‌ها تا 29 مرداد ماه اعلام شده است که با توجه به کمبود زمان، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی falling-walls.ideasbazaar.ir مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

تازه‌ترین اخبار و مقالات سایت